Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 11, 2018 in Inne | 0 comments

Pismo automatyczne – odkrywanie podświadomości

Wiele osób szuka sposobu, który pozwoliłby na pozyskanie wiedzy pozazmysłowej. Istnieje co najmniej kilka różnych metod, które mają pozwalać między innymi na rozwinięcie talentu jasnowidzenia i poznania lepiej własnej podświadomości.

pismo automatyczne

Jedną z nich jest pisanie automatyczne.Ten sposób na poznanie własnej podświadomości, a według niektórych także wyższych poziomów, niekiedy wykorzystuje się całkowicie nieświadomie. Wystarczy jedynie pisać lub rysować bez udziału świadomości. Niektórzy, aby uzyskać pismo automatyczne wykorzystują także specjalną muzykę lub nawet hipnozę.
Aby rozpocząć przygodę z pismem automatycznym? Wystarczy do tego celu przygotować całkowicie czystą kartkę papieru. Zaleca się, aby jej rozmiar był jak największy. Istotne jest także, aby kartka została odpowiednio przypięta do blatu stołu lub biurka w taki sposób, by nie przesuwała się w trakcie pisania. Przed rozpoczęciem sesji zalecana jest medytacja.

pisanie automatyczne

Przyrząd piszący powinien być ułożony w taki sposób, by razem z kartką tworzył kąt dziewięćdziesięciu stopni. Sesja powinna zostać ukończona dopiero wtedy gdy zacznie być odczuwane zmęczenie.