Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 11, 2021 in Kulinaria | 0 comments

Heinz 57

Jednym z najpopularniejszych dodatków do wielu dań, szczególnie dla osób młodych jest oczywiście ketchup. Na rynku znajdziesz wiele propozycji jeśli chodzi o smak, dodatki czy sam skład. Produkt ten jest oferowany przez naprawdę wiele firm. Jednak w świecie sosów pomidorowych istnieje prawdziwa legenda, czyli Heinz 57. To produkt, który na naszym rynku pojawił się naprawdę wiele lat temu i cieszy się niesłabnącą popularnością wśród sław, jak i zwykłych użytkowników. Dzisiaj poznamy kilka ciekawostek na temat tego produktu.

Produkt powstał w firmie syna amerykańskich uchodźców niemieckiego pochodzenia. Chłopiec od małego zajmował się przetworami domowymi rozpoczynając swoją przygodę od sprzedaży. Jako młody mężczyzna założył firmę, która na początku specjalizowała się w tartym chrzanie. Z czasem w jej ofercie znalazło się kilkadziesiąt produktów z branży spożywczej. Jednak niesłabnącą popularnością cieszy się do dzisiaj ketchup. Zagadkę dla wielu z nas stanowi przede wszystkim numer tego produktu. Jednak jego geneza jest banalna, ponieważ stanowi połączenie dwóch ulubionych cyfr właściciela firmy i jego żony.
Warto się również zastanowić nad składem tego ketchupu. Znajdziemy tam raptem piec elementów, jednak sam smak tego sosu pomidorowego jest niedoodgadniecia, ponieważ mieszanka przypraw używana do jego produkcji stanowi od wielu lat sekret i jest pilnie strzeżona.

Współcześnie również ketchup tego producenta cieszy się ogromną popularnością. Jest na niego ciągle zapotrzebowanie. Między innymi dlatego, że To przysmak zarejestrowany również jako ulubiony na stacjach kosmicznych. Istnieją nawet celebryci, którzy zdecydowali się wytatuować etykietę tego ketchupu na własnej skórze. Produkt ten jest tak popularny, że bardzo szybko znika ze sklepowych półek. Jeśli jeszcze go nie próbowałeś to nic straconego. Nawet jeśli jeszcze nie udało ci się kupić go w sklepie, to zawsze możesz skorzystać z internetu. Kupisz go na pewno na allegro. Warto po niego sięgnąć i przekonać się dlaczego zachwyca się nim świat.