O Mnie

Paulina Kierzek-TrzeciakPrzyznam się od razu, że literaturą, pisaniem, rozwojem i w ogóle czymkolwiek, o czym będę pisała na tym blogu nie interesowałam się od dziecka. Nie było tak, że całe dnie spędzałam na czytaniu, a samą siebie widziałam w przyszłości tyko przez pryzmat liter wystukiwanych na maszynie do pisania. Nic z tych rzeczy.

Od kiedy jednak pamiętam, interesowałam się wciąż jakąś nową dziedziną. Zapisywałam się na kolejne zajęcia świetlicowe, kółka zainteresowań, a potem kursy, warsztaty, szkolenia, seminaria. Co jakiś czas zmieniam hobby, sposób spędzania wolnego czasu, pracę, rodzaj ulubionej muzyki, miejsce zamieszkania i fryzurę! Tak już mam, że wciąż próbuję czegoś nowego. Nie inaczej jest tym razem.

Nigdy dotąd nie publikowałam autorskich treści nienaukowych w internecie. W skrócie: nie prowadziłam bloga. Ale postanowiłam spróbować, bo czuję, że ta forma kontaktu z osobami o podobnych do moich zainteresowaniach i pasjach może dać mi wiele satysfakcji.

Jak każdy nowicjusz czuję się trochę zagubiona, wciąż szukam swojego stylu, ale wierzę w rozwój z czasem i podoba mi się bardzo perspektywa rozwoju wraz z tym blogiem. Jestem też bardzo ciekawa drogi, na która właśnie weszłam. Witaj przygodo!

Więcej informacji o mnie i mojej pracy znajdziesz natomiast na mojej stronie paulinakierzek.com